Výsledky 55 km

Celkem startovalo:
Dálkový 55 km 60 účastníků 8 nedokončilo

Start libovolný

 

Účastník Čas příchodu na kontroly
Pořadí, jméno a příjmení, ročník Celkový čas Start
T. Sviny
Jílovice
15,5 km 
Jakule
38 km
Cíl
T. Sviny
55 km
1. Lukáš Michalík 1989 6:22 7:00 8:37 11:21 13:22
2-3. Alice Flíčková 1970 7:08 7:03 8:48 11:45 14:11
2-3. Martina Veselá 1972 7:08 7:03 8:48 11:45 14:11
4-5. Petr Tůma 1990 7:09 7:00 8:37 11:21 14:09
4-5. Jaroslav Hruška 1996 7:09 7:00 8:37 11:21 14:09
6-8. Petra Urbánková 1986 7:36 6:55 8:47 11:50 14:31
6-8. Jana Bartůšková 1977 7:36 6:55 8:47 11:50 14:31
6-8. Petr Drázda 1964 7:36 6:55 8:47 11:50 14:31
9-12. Michal Marek 1990 10:00 6:58 9:26 13:20 16:58
9-12. Ing. Adam Zluky 1985 10:00 6:58 9:26 13:22 16:58
9-12. Petr Trnka 1991 10:00 6:58 9:26 13:20 16:58
9-12. Miloslav Marek 1991 10:00 6:58 9:26 13:22 16:58
13-14. Alena Sýkorová 1977 10:12 7:11 10:07 14:11 17:23
13-14. Josef Červíček 1975 10:12 7:11 10:07 14:11 17:23
15-18. Veronika Hlaváčová 1993 10:41 7:15 9:58 14:18 17:56
15-18. Markéta Homolková 1992 10:41 7:15 9:57 14:18 17:56
15-18. Petr Kysela 1977 10:41 7:15 9:58 14:18 17:56
15-18. Martin Hofman 1991 10:41 7:15 9:57 14:18 17:56
19-20. Matra Sokolíková 1961 10:48 6:57 9:52 14:18 17:45
19-20. Vladimír Sokolík 1961 10:48 6:57 9:52 14:18 17:45
21-22. Marie Kocinová 1989 11:01 7:17 10:00 14:18 18:18
21-22. Jakub Kocina 1985 11:01 7:17 10:00 14:18 18:18
23-24. Anna Žohová 1993 11:36 7:52 10:49 15:34 19:28
23-24. Jan Sýkora 1987 11:36 7:52 10:49 15:34 19:28
25. Bc. Jitka Štojdlová 1984 11:40 7:10 10:23 14:51 18:50
26. Rostislav Zemek 1963 11:46 6:50 9:52 14:18 18:36
27-29.Kateřina Homolková 1989 11:58 7:15 10:02 15:01 19:13
27-29. Radka Krygarová 1989 11:58 7:15 10:02 15:01 19:13
27-29. František Rybar 1982 11:58 7:15 10:02 15:01 19:13
30-31. Maya Milińová 1993 12:15 7:00 10:09 14:52 19:15
30-31. Jan Hlach 1982 12:15 7:00 10:09 14:52 19:15
32. Patrik Kocum 1974 12:17 7:18 10:25 15:10 19:35
33. Mgr.Petra Štiková 1985 12:20 7:15 10:02 15:10 19:35
34-35. Hana Caldrová 1980 12:27 8:00 11:08 16:14 20:27
34-35. Inka Smržová 1979 12:27 8:00 11:08 16:14 20:27
36-37. Filip Steinbauer 2003 12:31 6:56 9:54 14:47 19:27
36-37. Jan Hruška 2002 12:31 6:56 9:54 14:47 19:27
38-42. Pavel Lenk 1954 12:35 6:45 9:52 14:47 19:20
38-42. Pavel Vítek 1970 12:35 6:45 9:52 14:33 19:20
38-42. Karel Brůha 1971 12:35 6:45 9:52 14:47 19:20
38-42. Petr Valut 1972 12:35 6:45 9:52 14:47 19:20
38-42. Pavel Vondruš 1969 12:35 6:45 9:52 14:47 19:20
43. Robert Heidinger 1991 12:49 7:22 10:30 15:50 20:11
44. Martina Šmejkalová 1972 13:01 6:58 10:06 15:35 19:59
45-46. Ivana Hanzlíková 13:02 6:57 10:06 15:35 19:59
45-46. Leona Sigmundová 1972 13:02 6:57 10:06 15:35 19:59
47. Jakub Polák 2003 13:03 6:37 10:00 15:50 19:40
48-49. Miroslava Valutová 1993 13:12 6:59 10:12 16:09 20:11
48-49. Ing.Arch.Jan Bednář 1991 13:12 6:59 10:11 16:09 20:11
50.Jaroslav Brabec 1990 13:21 6:59 10:11 16:09 20:20
51. Pavel Gráf 2003 14:15 6:37 10:00 15:50 20:52
52. Šárka Mikolášová 1971 14:36 6:46 10:36 16:37 21:22
53.Dana Randová 1972 DNF
Jakule 38 km
6:45 9:52 14:47
54-55. Petra Vondrušová 1993 DNF
Jakule 38 km
6:59 10:12 16:09
54-55. Hedvika Valutová 1995 DNF
Jakule 38 km
6:59 10:12 16:09
57-58. Lenka Cimlová Ostrá 1986 DNF
Jakule 38 km
7:22 11:36 18:18
57-58. Martina Šafránková Králová 1985 DNF
Jakule 38 km
7:22 11:36 18:18
58-59. Michal Homolka 1981 DNF
Xerr rybník 23 km
8:10 11:07
58-59.Miroslav Matyáš 2003 DNF
Xerr rybník 23 km
8:10 11:07
60. Josef Holub 1959 DNF
Těšínov 13 km
8:20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code