Informace po pochodu 52 km

Na trasu v sobotu 13.6. vystartovalo 85 účastníků mezi 6:00 -9:00 hodinou .  Z toho bylo 37 žen , jedna nedošla do cíle zakončila na Žumberku. Mužů bylo 48 a do cíle nedošli dva. Jeden zakončil v Rychnově u N.H. na občerstveni a druhý v Žumberku. Chtěl bych vám všem poděkovat za ůčast  a gratulovat k zvládnutí trasy jaká byla 52 km ale většina naměřila 54 km i více. Jako první byl v cíli  Jakub Malík 1991 v čase 5:44:00  a žena Lucie Horelicová 1989 v čase 7:45:00 a hlásila že celkem má 61 km.  Do 14 dnů budou výsledky všech tady na stránkách i fotky,

Děkuji sponzorům jaký mne  finančně přispěli na pochod jinak bych takovou akci nemohl udělat ze startovného.

Jihostroj Velešín a.s. strojírenská firma

Město Trhové Sviny – dotace živé město

Michaela Šímová – salón Mladé

Miroslav Steinbauer – soukromý zemědělec

Mgr. Martina Veselá

Jaromír Látal

Děkuji  všem na občerstvení a cíli co jste se podíleli na celé akci pochodu:

Na startu i cíli pomocnici Editce Slowienové.

V Soběnově – HOSPODA NA NÁVSI  paní Markétě Čábelové kde jste si mohli dát libovolný nápoj  a Andrejka a Robert Kossiovi kteří vás obsluhovali venku a Míše Šímové která vám napekla koláčky a slané pečivo které nám všem moc chutnalo.

V Rychnově u Nových Hradů – Obci Horní Stropnice za pronájem sálu a obsluze Zdeňce Hruškové s rodinou a jejímu manželovi Ládikovi za přípravu sálu a věcí na pohoštění a fotografie z občerstvení, SK Rejta za dodání piva. Restauraci na Tahu paní Lucie Dudová která nám uvařila polévku, všichni si chválili  tak to potěší že vám chutnala.

V Trhových Svinech – Městu za půjčení sálu kde byl start i cíl , panu Jiřímu Čajanovi  který nás tam všechny obsluhoval a dobře se o všechny staral. Restauraci v KD panu Jiřímu Vretosovi který mezi náma nebyl je nomocný tak mu přeji hodně zdraví ale obsluhovala paní  Zdeňka Vretosová a hlavně její dcera která nám připravila výborné klobásy a chlazené nápoje které příšli všem vhod co jste po trase vypotili . Na závěr byl zákusek od naší šikovné pani cukrářky Ludmily Homolkové která nám je věnovala. Mohu doporučit pokud budete cestovat do našeho města Trhové Sviny a okolí,  navštívit její cukrářství kde má i malinkou prodejnu, stojí to zato tam se zastavit. Veronice Janečkové za fotografie v cíli všechno se připravuje na stránky. Domečku –  keramické, chráněné dílně která nám vyrobila medaile na památku je to ruční práce a vždy potřebují měsíc dopředu vědět počet kusů . Dnes 15.6.  jsem doobjednal kusy k dodělání až budou hotové tak předám.

Doufám že jsem na nikoho nezapoměl a pokud ano tak se omlouvám a hned se ozvěte a já to rád napravím. Tak vám všem moc děkuji jste skvělej tým , bez vás by to nešlo. Jinak  můžete dát náměty k vylepšení a doplnění do dalšího ročníku. Děláme to pro vás.

Tak za rok naviděnou, poslední dubnový víkend 23.4-25.4. 2021 na trasách 111 km a 51 km.  Chci zachovat letošní část trasy co se zrušila 112 km Novohradské hory zadní část a cca 20 km v Rakousku, Mandelstein a Nebelstein.

Dotazy kdo je Luboš Marek to je se mnou pořadatel pochodu , správce stránek ale bohužel nemohl se přijít ukázat, dodělává těžkou školu a má zkouškové období a písemky tak bohužel nepřišel mezi nás. Škola je na prvním místě to ho bude živit, pochod je zábava.         Ahoj Jirka

2 odpovědi na “Informace po pochodu 52 km”

  1. Díky, také doufám, že se pochod uskuteční. Zřejmě to nebude docela standardní, určitě bude muset být start s časovými odstupy. Jsem připraven přizpůsobit se čemukoliv, hlavně když to bude. Držme si palce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code