Příprava dalšího ročníku pochodu v roce 2021

V letošním roce 2021 hned na začátku rušíme trasu 111 km z důvodu COVID 19 že bude ještě plno omezení, zákazů a co máme připravenou trasu Novohradské hory, cca 20 km v Rakousku  nevěříme že půjde ještě koncem dubna uskutečnit. Taková trasa potřebuje hodně příprav , nákladů a nechci dopadnout jako loni dvakrát to přesouvat, všechno přeorganizovat a nakonec to stejně nešlo uskutečnit. Taky nevím jak budou fungovat restaurace, hospody na občerstvení  a vše kolem.  Nebojte jednou bude v lepší době,  zatím trenujte.

Trasa  51 km bude 24. dubna 2021 . Plánujeme už trasu Kohout,  rozhlednu na Hradišti, Kaplice, kolem Malše , Todeňská hora , Trhové Sviny. Koncem března budou informace přesné i trasa . Hlašte se od února ať zajistíme medaile pro vás.    Kdo ji loni nedostal mám je doma donesu na start. 

Těšíme se opět po roce zase  na Vás.        Jirka a Luboš

Přišlo mne pár dotazů proč neudělám kratší trasu, když nedělám dlouhou trasu že přes 50 km je na někoho moc dlouhé.  Jasná odpověd : jsem se rozhodl pro dálkový pochod a to znamená 50 km a výše km  , město pořádá Svinenské výšlapy kde dělají turistický pochod kratší trasy a plánují pochod v květnu tak nemá cenu dělat dva krátké pochody ani nemám zájem nějak městu pochod narušovat. Ale pokud  by měl někdo zájem o kratší verzi můžeme se domluvit a mohl by jít Trhové Sviny- Kaplice cca 24 km nebo  Kaplice-Trhové Sviny cca 27 km .Letošní trasa pochodu půjde do Kaplice .  Dostat se z cíle Kaplice nebo na start v Kaplici je ale na každém. Je možné udělat štafetu jeden do Kaplice, předávka auta a druhý do Trhových Svinů , ze startu Trhové Sviny  se bude startovat jako 51 km  tedy rozmezí 6:00-9:00 hodin a z Kaplice až od 10:00 -12:00 hodin. Dřív nám neotevřou restauraci na občerstvení a kontrolu než 10:00 hodin  . Cena startovného 130 kč. Jinou možnost neudělám , děkuji za pochopení.   Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code