Seznam přihlašených:

Trasa 51  km    

  1. Barbora Marešová      1979       Č.Budějovice   28.1
  2. Michaela Šímová    1978     Č.Budějovice     1.2.
  3. Aneta Plášilová   1989    Č.Budějovice     3.2.
  4. Jaroslav Paukner 1978     Kaplice      4.2.
  5. Marie Hurdová  1982    Loučovice   8.2.
  6. Tomáš Bošek  1981   Borovnice  9.2.
  7. Petr Dvořák 1950   Č. Budějovice  10.2.
  8. Jaroslav Chlad 1961  Č.Budějovice  10.2.
  9. Tereza Stašáková  1991  Kaplice 10.2.
  10.  Vendula Veselá  1982   Kaplice  11.2.
  11.  Ing. Karel Zvěřina  1980  Č.Budějovice  11.2.
  12.  Inka Smržová  1976    Nové Homole  11.2.
  13.  Václav Wegenkittl 1994  Velké Skaliny   13.2.
  14. Jitka Tvarohová  1970 Č.Budějovice  13.2.
  15. Lukáš Michalík  1989  Borovany  142.
  16. Jiří Borovka  1986  Č.Budějovice  15.2.
  17. Kateřina Šedivá  1982   Smrhov   15.2.
  18. Miroslav Metelec  1990   Suchdol nad Lužnicí   18.2.
  19. Jakub Šulek  1992  Kaplice       18.2.
  20.  Lenka Neubergová  1967  Kaplice   19.2.
  21.  Lukáš Moronga  1981   Větřní   19.2.
  22.  Tereza Zahradníková  1980  Kaplice   19,2
  23.  Kateřina Homolková  1989   Křemže  21.2.
  24.  Jana Špidlenová  1981  Křemže  21.2.
  25.   Filip Steinbauer  2003   Trhové Sviny – Rejta   21.2.
  26.  Markéta Hofmanová  1992   Mříč    22.2.
  27.  Martin Hofman  1991  Mříč   22.2.
  28.  Jiří Musil  1986  Lomnice nad Lužnicí   22.2.
  29.  Miroslava Kratochvílová  1976   Soběnov  23.2.
  30.  Veronika Pašková  1993  Lišov  24.2.
  31.  Petra Brejžková  1980  Hluboká u Borovan   24.2.
  32.   Ing. František Majer   1983  Přechovice   24.2.
  33.  Vlastimil Špírek  1982  Č.Budějovice  25.2.
  34.  Jaroslav Tomášek  1973  Č.Budějovice   25.2.
  35.  Josef Zimmel  1974    Č.Budějovice   25.2.
  36.  Karel Hanzlík  1985  Zliv   25.2.
  37.  Jan Skořepa  1987  Č.Budějovice  25.2.
  38.  Tomáš Skuhrovec  1989  Solenice  25.2.
  39.  Libor Steier  1975  Dobrá Voda u Č.B.   25.2.
  40.  Roman Barták  1976  Dobrá Voda u Č.B.  25.2,
  41.  Filip Krejčí  1991  Č.Budějovice  25.2.
  42.   Petr Dobrovolný  1988  Hostákov   26.2.
  43.  Bc. Jitka Štojdlová 1984    Trhové Sviny  26.2.
  44.  Pavel Karlíček  1976  Český Krumlov  26.2.
  45.  Marie Kubartová  1979  Český Krumlov  26.2.
  46.   Ondřej Kubart  2001  Český Krumlov  26.2.
  47.  Jaroslav Soukup  1969   Č.Budějovice   26.2.
  48.  Ivana Hanzlíková  1965  Trhové Sviny  26.2.
  49.  Otakar Zavřel  1983  Hluboká u Borovan   28.2.
  50.  Jan Hadač  1988  Hluboká u Borovan   28.2.
  51.  Jakub Šimánek  1990  Č.Budějovice     1.3.
  52.  František Bednář  1978  Doudleby  1.3.
  53.  Pavel Kočer  1978  Dolní Stropnice  1.3.
  54.  Mgr. Martina Veselá  1972   Kladiny   2.3.
  55.  Vítek Borovka  2004  Nová Ves u Č.B.  3.3.
  56.  Jana Valeková 1978  Borovany   3.3.
  57.  Tereza Tůmová  1989   Borovany – Vrcov  4.3.
  58.  Rostislav Zemek  1963  Staré Hodějovice  5.3.
  59.  Roman Trnka 1963  Turnov   5.3.
  60.  Pavel Konopásek  1971  Č.Budějovice   8.3.
  61.  Adam Juraszek  1990  Praha   8.3.
  62.  Miroslava Procházková  1968  Borovany   8.3.
  63.  Jana Bzenecká  1994  Zliv  8.3.
  64.  Ladislav Hruška  1968  Trhové Sviny – Rejta  14.3.
  65.  Martin Buřič  1984  Trhové Sviny   14.3.
  66.  Luděk Kohout  1965  Nová Ves u Č.B.  14.3.
  67.  Petr Drázda 1964 Pištín  14.3.
  68.  Jana Bartušková 1977 Češnovice  14.3.
  69.  Tomáš Krebs  1972  Č.Budějovice  15.3.
  70.  Michal Krauskopf 1986  Trhové Sviny  16.3.
  71.  David Hájek 1992  Č.Budějovice    16.3.
  72.  Vladimír Havelka 1995  Hluboká u Borovan  16.3.
  73.  Markéta Cábová   1979  Srubec    17.3.
  74.  Michaela Votruba  1996  Ledenice 17.3.
  75.  Pavel Gráf 2003  Č.Budějovice  17.3.
  76.  Marek Wohlschlager 1988  Č.Budějovice  17.3.
  77.  Michal Bartoň  1985   Trhové Sviny – Rejta  17.3.
  78.  Adam Zluky  1985   Trhové Sviny   18.3.
  79.  Jiřina Mikšátková 1985  Borovany   18.3.
  80.   Patrik Kocum  1974  Český Krumlov  18.3.
  81.  Jan Pouzar  1993  Nová Ves u Č.B.  19.3.
  82.  Bedřich Konečný   1984  Loučovice   19.3.
  83.  Patrik Šejnoha  1993  Křenovice  1993  19.3.
  84.  Jindřiška Frantesová  1980  Borovany – Vrcov  19.3.
  85.   František Pozníček  1978  Stará Hlína  u Třeboně   20.3.
  86.  Iveta Čadová  1993 Trhové Sviny – Rejta   22.3.
  87.  Klára Krejčová  1992  Trhové Sviny – Rejta   22.3.
  88.  Denisa Cvachová  1993  Trhové Sviny  22.3.
  89.  Veronika Škarupová  1990  Smižany –  Slovensko   22.3.
  90.  Anna Martanová  1991 Spůle u  Čkyně   22.3.
  91.  Lucie Martanová 1993  Spůle u Čkyně 22.3.
  92.  Marie Pixová  1996 Prachatice  22.3.
  93.  Eliška Harantová  1992  Zdíkov 22.3.
  94.  Leona Cinerová 1995  Borovany  23.3.
  95.  Milan Ciner  1974  Borovany  23.3.
  96.  Jan Štindl  1979 Velešín  23.3.
  97.  David Soukup 1982 Trhové Sviny  23.3.
  98.  Jiří Trajer 1957 Trhové Sviny 23.3.
  99.  Jiří Stodolovský  1977  Trhové Sviny – Rejta  23.3.
  100.    Karel Zmeškal  1976   Trhové Sviny – Rejta  23.3.
  101.   Štěpán Vondrášek  1980  Č. Budějovice 24.3.
  102.    Jan Kejšar 1978  Č.Budějovice  25.3.
  103.    Pavel Doušek  1977  Kaplice  25.3.
  104.    Rostislav Jokl  1975   Čejkovice   25.3.
  105.    Dana Nováčková   1975    Čejkovice   25.3.
  106.    Dagmar Veitová  1971   Štěpánovice    25.3.
  107.    Vlasta Vlasáková  1977  Č.Budějovice   25.3.
  108.    Tomáš Kůrka  1986  Čkyně  25.3.
  109.    Martin Viktorin  1983  Trhové Sviny  25.3.
  110.    Monika Klocová  1978  Trhové Sviny  26.3.
  111.   David Maňhal  1975  Ledenice  26.3.
  112.    Martin Ondráš  2002  Borovany  27.3.
  113.   Mgr. Alice Flíčková  1970 Zliv   28.3.
  114.    Jan Jodl  1987  Trhové Sviny   28.3.
  115.    Vladimír Krejčí  1970  Č. Budějovice  29.3.
  116.   Jan Hůda  1968 Č.Budějovice  30.3.
  117.  Ondřej Vrhel  1990 Kašperské Hory  1.4.
  118.   Šárka Bočánková  1991  Líšeň   1.4.
  119.   Martin Oudes  1991  Kašperské Hory  1.4.
  120.    Milan Klíma  Č.Budějovice  1978   1.4.
  121.   Jaroslav Šlapák 1970  Český Krumlov 6.4.
  122.    Štěpán Veselý  1986  Č.Budějovice  6.4.
  123.    Iveta Nováčková  1971  Č.Budějovice  6.4.
  124.    Ivana Hájková  1988  Sezimovo Ústí  6.4.
  125.    Renata Švecová  1969  Velešín  6.4.
  126.    Jaroslav Švec  1995  Velešín  6.4.
  127.    Renata Švecová  1998  Velešín  6.4.
  128.    Karla Ferinová  1970  Borovany  6.4.
  129.    Jakub Egner  1991  Č.Budějovice  7.4.
  130.    Václav Sedláček  1973 Hluboká nad Vltavou  7.4.
  131.    Jakub Kocina  1985  Trhové Sviny  7.4.
  132.    Ing. Marie Kocinová  1989  Trhové Sviny  7.4.
  133.    Štěpán Šlajs  1980  Slavče u Trhových Svinů  7.4.
  134.    Tomáš Truhlář  1995  Staré Hodějovice 8.4.
  135.    Radka Krygarová  1989  Č.Budějovice  8.4.
  136.    František Rybár 1982  Nová Ves nad Lužnicí  8.4.
  137.    Pavel Řezník  1972  Budkov  8.4.
  138.    Šárka Houšková  1991  Č.Budějovice  8.4.
  139.    Jan Šnejda  1986  Trhové Sviny   9.4.
  140.    Petr Profant  1972  Český Krumlov   9.4.
  141.    Pavel Šperka  1988 České Velenice    10.4.
  142.    Petr Švancár  1994  Loučovice  11.4.
  143.    Martina Skipalová  1998  Loučovice  12.4.
  144.    Jan Filipčík  1994  Loučovice  12.4.
  145.    Simona Zlochová  1990 Prachatice  12.4.
  146.    Michal Homolka 1981  Trhové Sviny  12.4.
  147.    Michaela Homolková  1980  Trhové Sviny  12.4.
  148.    Magdaléna Pouzarová  1973  Č.Budějovice  12.4.
  149.    Miroslav Novotný 1970  Benešov nad Černou 13.4.
  150.    Jaroslav Černý  1971  Č.Budějovice  13.4.
  151.    Sára Tothová 1996  Loučovice  13.4.
  152.    Eva Konszká  1996  Benešov u Prahy  14.4.
  153.    Marek Kůs  1972  Touškov  14,4.
  154.    Petr Galazka  1994  Loučovice  14.4.
  155.    Šárka Hýsková  1964 Č.Budějovice   14.4.
  156.    Barbora Mikulášová  1979  Tábor  14.4.
  157.    Jaroslav Dvořák  1972 Č.B udějovice  15.4.
  158.    Vladimír Sokolík 1961  Trhové Sviny  15.4.
  159.    Marta Sokolíková  1961  Trhové Sviny  15.4.
  160.    Michaela Kuželová  1982  Lišov   16.4.
  161.   Jiří Študlar  1976  Rudolfov  16.4.
  162.    Ing. Jiří Němeček  1976  Ostrolovský Újezd  16.4.
  163.    Michaela Němečková  1978  Ostrolovský Újezd  16.4.
  164.    Jiří Němeček  2010  Ostrolovský Újezd  16.4.
  165.    Jaroslav Brener  1981  Borovany  16.4.
  166.    Stanislav Brůha  1983  Ledenice  16.4.
  167.    Matěj Brůha  2012   Ledenice  16.4.
  168.    Jaroslav Plášil  1974  Č.Budějovice  16.4.
  169.    Adéla Wiatzková  1998    Č.Budějovice  19.4.
  170.    David Náhlinger   1995  Č.Budějovice   19.4.
  171.   Ondřej Náhlinger  2002  Č.Budějovice   19.4.
  172.    Tomáš Vrzáček  1974  Praha   22.4.
  173.    František Helm  1987  Č.Budějovice   –  Rožnov   22.4.
  174.    Petra Slavíková  1990  Chlum u Křemže    22.4.
  175.    Lukáš Tetenka  1987  Chlum u Křemže  22.4.
  176.    Milan Čaloud  1969  Větřní   25.4.
  177.    Pavel Smoleň  1970 Besednice  27.4.
  178.    Peter Petruš  1961  Keblany  27.4.
  179.    Richard Hanžl  1967   Malonty   28.4.
  180.    Jaroslav Brabec  1990   Trhové Sviny  1.5.
  181.   Stanislav Černý  1978  Libnič  2.5.
  182.    Lenka Černá  1982  Libníč  2.5.
  183.    Jaroslava Bendáková  1988  Kaplice  3.5.
  184.     Bc. Tereza Honsová  1990 Č.Budějovice  5.5.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code