Příprava 9.ročníku pochodu rok 2023

Ahoj chodci a příznivci dálkového pochodu TRHOVOSVINENSKÉ PADESÁTKY.

Začali jsme s přípravou pochodu který proběhne poslední dubnový víkend 28.-30.4.2023 za každého počasí jako každý rok.

Trasu kratší 52,5 km půjdeme přes Terčino údolí  kolem vodopádu až na státní hranici k hraničnímu kameni u Kamenného rybníka přes Nové Hrady , Petříkov  tady bude občerstvení, pak dále do cíle Trhové Sviny.

Dlouhou trasu okolo 107 km půjdeme přes Slepičí hory Kohout 871 m, Vysoký Kámen 864 m  do Novohradských hor kde přelezeme Zaječí vrch, Cikánský vrch, Kuní horu , Kraví horu, Vysokou 1034 m třetí nejvyší horu v Novohradských horách na Točník dolu na Zlatou Ktiš a přes Rakousko, příhraničím cca 26 km  kopce Nebelstein 1017m, Mandelstein 874 m , Hut 838 m na Nové Hrady kde navážeme na krátkou trasu, tady budou 4 až 5 občerstvení dle možnosti vše bude v dubnu na stránkách  uvidíme co se nám podaří zajistit. Trasu zveřejníme začátkem dubna teď jsme v začátku a nevíme kam nás pustí státní lesy a vše jak půjde s povolením.  Můžete se přihlašovat ať můžeme vše zajistit. Medaile se musí dát do výroby začátkem března. Kdo se hlásil později a medaili loni nedostal jsou připraveny a doneseme  na cíl tak se o ni  přihlašte.

Těšíme se opět po roce na vás všechny, pojďte se projít a otestovat jak jste na tom fyzicky s kondicí ale i psychicky to platí hlavně u trasy 107 km.

Jirka a Luboš 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code