Výsledky 2020 – 52 km

Celkem startovalo:
Dálkový 52 km 85 účastníků 3 nedokončili

Start libovolný 6:00 – 9:00

Účastník Start Čas příchodu na kontroly Cíl
Pořadí, účastník Celkový čas T. Sviny
0 km
Soběnov
18 km
Rychnov u N.H.
38 km
T. Sviny
54 km
1. Jakub Malík  1991 5:44 7:35 9:19 11:33 13:19
2. Tomáš Kůrka 1986 6:05 6:29 8:28 10:50 12:34
3. Milan Čaloud 1969 6:37 6:30 8:28 11:01 13:07
4. Michal Bartoň 1985 7:40 7:14 9:37 12:35 14:54
5. Lucie Horelicová 1989 7:45 6:37 9:53 12:35 14:22
6. Michal Turek 1982 8:44 7:40 10:33 13:56 16:24
7. Pavel Konopásek 1971 8:49 6:48 9:25 13:11 15:34
8. Jan Vácha 1999 8:49 6:48 9:25 13:11 15:34
9. Martina Arsová 1969 8:52 6:48 9:25 13:12 15:37
10. Antonín Felenda 1958 9:19 6:53 9:43 13:32 16:12
11. Vlasta Jantáčová 1966 9:19 6:53 9:43 13:32 16:12
12. Šárka Hýsková 1964 9:23 6:03 8:49 12:39 15:26
13. Tomáš Krebs 1972 9:24 6:10 8:56 12:47 15:34
14. Petr Drázda 1964 10:09 7:03 9:43 13:48 17:12
15. Jana Bartušková 1977 10:09 7:03 9:43 13:48 17:12
16. Pavel Smoleň 1970 10:10 7:11 10:07 14:20 17:21
17. Peter Petruš 1961 10:10 7:11 10:07 14:20 17:21
18. Markéta Cábová 10:15 6:57 9:43 13:48 17:12
19. Jiří Trajer 1991 10:15 6:14 9:21 13:25 16:29
20. Marek Trajer 1994 10:15 6:14 9:21 13:25 16:29
21. Máya Miliňová 1993 10:28 6:25 9:51 13:47 16:53
22. Jan Hlach 1982 10:28 6:25 9:51 13:47 16:53
23. Václav Sedláček 1973 10:30 6:11 9:16 13:41 16:41
24. Renata Bílková 10:53 6:01 9:05 13:43 16:56
25. Marek Bílek 1976 10:53 6:01 9:05 13:43 16:56
26. Michal Krauskopf 1986 11:03 6:08 9:05 13:43 17:11
27. Barbora Marešová 1979 11:09 6:02 9:25 13:51 17:11
28. Mgr. Martina Veselá 1972 11:24 6:13 9:32 14:08 17:37
29. Martina Fáberová 1973 11:24 6:13 9:32 14:08 17:37
30. Pavel Karlíček 1976 11:26 6:22 9:25 13:48 17:48
31. Marie Kubartová 1979 11:26 6:22 9:25 13:48 17:48
32. Ondřej Kubart 2001 11:26 6:22 9:25 13:48 17:48
33. Jaroslav Soukup 1969 11:26 6:22 9:25 13:48 17:48
34. Martin Hais 1973 11:30 6:07 8:56 13:51 17:37
35. Helena Raušerová 1966 11:31 6:46 10:46 14:40 11:31
36. Radka Krygarová 1989 11:31 6:46 10:46 14:40 11:31
37. František Rybár 1982 11:31 6:46 10:46 14:40 11:31
38. Jitka Štojdlová 1984 11:32 7:38 10:54 15:12 19:10
39. Monika Klocová 1978 11:35 6:04 9:23 14:25 17:39
40. David Maňhal 1975 11:35 6:04 9:23 14:25 17:39
41. Marie Kocinová 1989 11:43 7:02 10:05 15:05 18:45
42. Jakub Kocina 1985 11:43 7:02 10:05 15:02 18:45
43. Jaroslav Paukner 1978 11:45 6:27 9:43 14:25 18:12
44. Marie Hurdová 1982 11:45 6:27 9:43 14:25 18:12
45. Marie Martanová 1996 12:18 7:42 11:25 16:04 20:00
46. Lucie Martanová 1993 12:18 7:42 11:25 16:04 20:00
47. Vladimír Sokolík 1961 12:21 6:12 9:31 14:40 18:33
48. Marta Sokolíková 1961 12:21 6:12 9:31 14:40 18:33
49. Jiřina Mikšátková 1985 12:27 6:16 9:43 15:02 18:43
50. Michaela Votruba 1996 12:27 6:16 9:43 15:02 18:43
51. Vladimír Smolík 1969 12:35 6:49 10:11 15:02 19:24
52. Martina Šmejkalová 1972 12:52 7:40 11:11 16:43 20:32
53. Mgr. Martina Kalivodová 1969 12:52 7:40 11:11 16:43 20:32
54. Martin Ondráš 2002 13:10 6:58 10:44 16:04 20:08
55. Jan Gažák 1973 13:17 6:07 9:35 14:35 19:24
56. Petr Valut 1972 13:17 6:07 9:35 14:35 19:24
57. Pavel Lenk 1954 13:17 6:07 9:35 14:35 19:24
58. Karel Brůha 1971 13:17 6:07 9:35 14:35 19:24
59. Jiří Musil 1986 13:34 6:14 10:06 15:40 19:48
60. Hedvika Valutová 1995 13:36 7:06 11:00 16:30 20:40
61. Miroslava Valutová 1993 13:36 7:06 11:00 16:30 20:40
62. Petra Vondrušová 1993 13:36 7:06 11:00 16:30 20:40
63. Jan Bednář 1991 13:36 7:06 11:00 16:30 20:40
64. Jaroslav Brabec 1990 13:36 7:06 11:00 16:30 20:40
65. Ivana Hanzlíková 1965 13:43 7:40 11:11 17:01 21:23
66. Leona Sigmundová 1972 13:43 7:40 11:11 17:01 21:23
67. Ladislav Hruška 1969 13:43 7:40 11:11 17:01 21:23
68. Inka Smržová 1979 14:14 7:44 12:34 18:33 21:58
69. Hana Caldrová 1979 14:14 7:44 12:34 18:33 21:58
70. Rostislav Zemek 1963 14:31 7:16 10:54 17:38 21:47
71. Roman Trnka 1963 14:31 7:16 10:54 17:38 21:47
72. Filip Steinbauer 2003 14:37 7:33 12:15 18:01 22:10
73. Adam Petrák 2004 14:37 7:33 12:15 18:01 22:10
74. Patrik Kocum 1974 14:46 7:44 12:34 18:51 22:30
75. Miroslava  Homolková 1980 15:18 6:11 9:45 16:18 21:29
76. Michal Homolka 1981 15:18 6:11 9:45 16:18 21:29
77. Mária Filisteinová  1980 15:25 6:04 9:45 16:18 21:29
78. Pavel Filistein 1973 15:25 6:04 9:45 16:18 21:29
79. Michaela Šímová 1978 16:23 7:00 12:20 19:24 23:23
80. Daniela Kroužilová 1970 16:23 7:00 12:20 19:24 23:23
81. Jíří Strejček 1960 16:37 VI.33 11:00 18:58 23:10
82. Jiří Strejček 1984 16:37 VI.33 11:00 18:58 23:10
83. Jan Petrovič 1990 DNF 6:21 11:54 17:38 Konec v Žumberku.
84. Lucie Cibulková 1990 DNF 6:21 11:54 17:38 Konec v Žumberku.
85. Ondřej Gajdoš 2004 DNF 7:33 12:15 18:01 Konec v Rychnově u Nových Hradů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code