Výsledky 2021

Výsledky pro letošní ročník jsou zpracovány.

Celkem startovalo:
Dálkový 52 km 226 účastníků 14 nedokončilo

Start libovolný 6:00 – 9:00

Omlouváme se za komplikace. Při ručním zapisování a počítání časů tolika lidem najednou se snadno vloudí chyba. Je možné, že právě Vy jste si odnesl/a list s chybně vyplněným časem. S pomocí techniky jsem časy nechal přepočítat a správné výsledky by měly být zde. Do příště se polepšíme, v rámci startu a cíle budeme zapisovat vše elektronicky. Snad bude vše v pořádku a hlavně jednodušší pro všechny.

Pokračujte ve čtení pro zobrazení výsledkové tabulky.

 

Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení Ročník Město Čas startu Čas v cíli Celkový  čas
1. 101. Štépán Vondrášek 1980 Č. Budějovice 7:57 12:57 5:00
2. 224. Jakub Bláha 1987 Křemže 8:00 13:13 5:13
3. 124. Patrik Kilian 1985 Č. Budějovice 8:41 14:10 5:29
4. 161. Jiří Študlar 1976 Rudolfov 7:35 13:19 5:44
5. 53. Pavel Kočer 1978 Dolní Stropnice 7:45 14:07 6:22
6. 108. Tomáš Kůrka 1986 Čkyně 7:00 13:25 6:25
7. 185. Martin Hrubý 1973 Č. Krumlov 7:45 14:24 6:39
8. 119. Martin Oudes 1991 Kašperské Hory 6:35 13:28 6:53
9. 96. Jan Štindl 1979 Velešín 7:29 14:24 6:55
10. 242. Marek Chrášťanský 1987 Č. Budějovice – Borek 7:39 15:03 7:24
11. 71. David Hájek 1992 Č. Budějovice 6:42 14:13 7:31
12. 18. Miroslav Metelec 1990 Suchdol nad Lužnicí 7:38 15:13 7:35
13. 15. Lukáš Michalík 1989 Borovany 7:37 15:13 7:36
14. 173. František Helm 1978 Č. Budějovice – Rožnov 8:15 15:52 7:37
15. 113. Alice Flíčková 1970 Zliv 7:05 15:03 7:58
16. 179. Richard Hanžl 1967 Malonty 8:21 16:22 8:01
17. 184. Bc. Tereza Honsová 1990 Č. Budějovice 8:21 16:22 8:01
18. 102. Jan Kejšar 1978 Č. Budějovice 6:22 14:31 8:09
19. 77. Michal Bartoň 1985 Trhové Sviny – Rejta 9:00 17:20 8:20
20. 172. Tomáš Vrzáček 1974 Praha 8:33 16:53 8:20
21. 176. Milan Čaloud 1969 Větřní 8:00 16:29 8:29
22. 149. Miroslav Novotný 1970 Benešov nad Černou 6:17 14:53 8:36
23. 51. Jakub Šimánek 1990 Č. Budějovice 7:32 16:15 8:43
24. 245. Martin Brožka 1969 Hojná Voda 9:10 17:53 8:43
25. 225. Jana Candrová 1975 Borovany 7:30 16:14 8:44
26. 33. Vlastimil Špírek 1982 Č. Budějovice 7:27 16:15 8:48
27. 52. František Bednář 1978 Doudleby 7:45 16:41 8:56
28. 227. Martin Hamberger 1985 Trhové Sviny 7:25 16:26 9:01
29. 228. Marie Hambergerová 1986 Trhové Sviny 7:25 16:26 9:01
30. 155. Šárka Hýsková 1964 Č. Budějovice 6:10 15:30 9:20
31. 177. Pavel Smoleň 1970 Besednice 7:06 16:38 9:32
32. 178. Peter Petruš 1961 Keblany 7:06 16:38 9:32
33. 4. Jaroslav Paukner 1978 Kaplice 7:04 16:38 9:34
34. 67. Petr Drázda 1964 Pištín 6:39 16:29 9:50
35. 68. Jana Bartušková 1977 Češnovice 6:39 16:29 9:50
36. 73. Markéta Cábová 1979 Srubec 6:39 16:31 9:52
37. 168. Jaroslav Plášil 974 Č. Budějovice 8:34 18:29 9:55
38. 230. Lucie Kozáková 1989 Č. Budějovice 8:05 18:12 10:07
39. 156. Barbora Mikulášová 1979 Tábor 7:32 17:47 10:15
40. 138. Šárka Houšková 1991 Křemže 6:05 16:23 10:18
41. 145. Simona Zlochová 1990 Prachatice 6:05 16:23 10:18
42. 66. Luďek Kohout 1965 Nová Ves u Č.B. 6:11 16:32 10:21
43. 8. Josef Kopřiva 1952 Č. Budějovice 6:10 16:32 10:22
44. 7. Petr Dvořák 1950 Č. Budějovice 6:08 16:32 10:24
45. 152. Eva Konszká 1996 Benešov u Prahy 8:24 18:50 10:26
46. 153. Marek Kůs 1972 Touškov 8:24 18:50 10:26
47. 181. Stanislav Černý 1978 Libnič 6:41 17:13 10:32
48. 182. Lenka Černá 1982 Libnič 6:41 17:13 10:32
49. 125. Renata Švecová 1969 Velešín 7:20 18:03 10:43
50. 126. Jaroslav Švec 1995 Velešín 7:20 18:03 10:43
51. 134. Tomáš Truhlář 1995 Staré Hodějovice 7:20 18:03 10:43
52. 26. Markéta Hofmanová 1992 Mříč 7:34 18:19 10:45
53. 27. Martin Hofman 1991 Mříč 7:34 18:19 10:45
54. 170. David Náhlinger 1995 Č. Budějovice 7:20 18:05 10:45
55. 171. Ondřej Náhlinger 2002 Č. Budějovice 7:20 18:05 10:45
56. 246. Jana Strouhová 1981 České Velenice 6:57 17:48 10:51
57. 104. Rostislav Jokl 1975 Čejkovice 6:33 17:25 10:52
58. 105. Dana Nováčková 1975 Čejkovice 6:33 17:25 10:52
59. 135. Radka Krygarová 1989 Č. Budějovice 6:53 17:48 10:55
60. 136. František Rybár 1982 Nová Ves nad Lužnicí 6:53 17:48 10:55
61. 44. Pavel Karlíček 1976 Č. Krumlov 6:17 17:13 10:56
62. 45. Marie Kubartová 1979 Č. Krumlov 6:17 17:13 10:56
63. 47. Jaroslav Soukup 1969 Č. Budějovice 6:17 17:13 10:56
64. 235. Jiří Mach 1963 Besednice 6:41 17:39 10:58
65. 256. Taťána Klabouchová 1998 Zvíkov 8:27 19:29 11:02
66. 257. Jakub Kostohryz 1992 Svatý Ján nad Malší 8:27 19:29 11:02
67. 16. Jiří Borovka 1986 Č. Budějovice 6:40 17:52 11:12
68. 218. Roman Pytelka 1985 Trhové Sviny 8:00 19:13 11:13
69. 13. Václav Wegenkittl 1994 Velké Skaliny 7:10 18:33 11:23
70. 237. Karel Houdek 1972 Č. Budějovice 7:10 18:34 11:24
71. 128. Karla Ferinová 1970 Borovany 7:08 18:37 11:29
72. 50. Jan Hadač 1988 Hluboká u Borovan 7:07 18:37 11:30
73. 19. Jakub Šulek 1992 Kaplice 6:58 18:33 11:35
74. 137. Pavel Řezník 1972 Budkov 6:06 17:42 11:36
75. 234. Jan Kai Marek 2005 Čížkrajice u Trh. Svinů 6:40 18:21 11:41
76. 25. Filip Steinbauer 2003 Trhové Sviny – Rejta 7:30 19:12 11:42
77. 157. Jaroslav Dvořák 1972 Č. Budějovice 6:12 17:59 11:47
78. 198. Štěpán Jůsko 1977 Č. Budějovice 6:17 18:05 11:48
79. 122. Štěpán Veselý 1986 Č. Budějovice 6:10 17:59 11:49
80. 220. Miroslav Černý 1980 Č. Budějovice 7:30 19:23 11:53
81. 129. Jakub Egner 1991 Č. Budějovice 6:12 18:09 11:57
82. 221. Ing. Lubomír Cakl 1961 Č. Budějovice 6:21 18:23 12:02
83. 83. Patrik Šejnoha 1993 Křenovice 6:32 18:36 12:04
84. 215. Radek Klestil 1977 Veselí nad Lužnicí 6:13 18:27 12:14
85. 216. Dominik Klestil 1999 Veselí nad Lužnicí 6:13 18:27 12:14
86. 250. Petr Holba 1978 Čakov 6:36 18:50 12:14
87. 251. Martin Kollár 1982 Boršov nad Vltavou 6:36 18:51 12:15
88. 252. Petra Prokešová 1985 Římov 6:36 18:51 12:15
89. 254. Pavel Randa 1991 Trhové Sviny 6:45 19:00 12:15
90. 112. Martin Ondráš 2002 Borovany 7:50 20:06 12:16
91. 175. Lukáš Tetenka 1987 Chlum u Křemže 6:25 18:45 12:20
92. 253. Miloslav Marek 1991 Trhové Sviny 6:38 19:00 12:22
93. 174. Petra Slavíková 1990 Chlum u Křemže 6:25 18:48 12:23
94. 57. Tereza Tůmová 1989 Borovany – Vrcov 7:27 19:51 12:24
95. 56. Jana Valeková 1978 Borovany – Vrcov 7:26 19:51 12:25
96. 158. Vladimír Sokolík 1961 Trhové Sviny 6:17 18:45 12:28
97. 159. Marta Sokolíková 1961 Trhové Sviny 6:17 18:45 12:28
98. 23. Kateřřina Homolková 1989 Křemže 8:09 20:37 12:28
99. 24. Jana Špindlenová 1981 Křemže 8:09 20:37 12:28
100. 28. Jiří Musil 1986 Lomnice nad Lužnicí 6:13 18:42 12:29
101. 65. Martin Buřič 1984 Trhové Sviny 6:06 18:40 12:34
102. 151. Sára Tothová 1996 Loučovice 7:20 19:55 12:35
103. 94. Leona Cinerová 1995 Borovany 6:21 18:56 12:35
104. 95. Milan Ciner 1974 Borovany 6:21 18:56 12:35
105. 5. Marie Hurdová 1982 Loučovice 7:18 19:55 12:37
106. 82. Bedřich Konečný 1984 Loučovice 7:18 19:55 12:37
107. 74. Michaela Votruba 1996 Ledenice 6:28 19:06 12:38
108. 78. Adam Zluky 1985 Trhové Sviny 6:32 19:10 12:38
109. 241. Jan Bednář 1991 Trhové Sviny 7:39 20:26 12:47
110. 103. Pavel Doušek 1977 Kaplice 6:13 19:04 12:51
111. 123. Iveta Nováčková 1971 Č. Budějovice 7:08 19:59 12:51
112. 130. Václav Sedláček 1973 Hluboká nad Vltavou 7:08 19:59 12:51
113. 146. Michal Homolka 1981 Trhové Sviny 6:26 19:31 13:05
114. 59. Roman Trnka 1963 Turnov 7:31 20:36 13:05
115. 132. Ing. Marie Kocinová 1989 Trhové Sviny 7:02 20:08 13:06
116. 206. Petr Valut 1972 Trhové Sviny 6:09 19:17 13:08
117. 207. Pavel Lenk 1954 Trhové Sviny 6:09 19:17 13:08
118. 208. Josef Kurali 1969 Trhové Sviny 6:09 19:17 13:08
119. 209. Karel Brůha 1971 Slavče u Trhových Svinů 6:09 19:17 13:08
120. 210. Pavel Vondruš 1969 Trhové Sviny 6:09 19:17 13:08
121. 211. Pavel Vítek 1970 Trhové Sviny 6:09 19:17 13:08
122. 212. Jan Gažák 1973 Trhové Sviny 6:09 19:17 13:08
123. 213. František Kodras 1969 Trhové Sviny 6:09 19:17 13:08
124. 139. Jan Šnejda 1986 Trhové Sviny 7:00 20:08 13:08
125. 107. Vlasta Vlasáková 1977 Č. Budějovice 7:05 20:13 13:08
126. 201. Petr Bugaj 1994 Č. Budějovice 7:00 20:08 13:08
127. 58. Rostislav Zemek 1963 Staré Hodějovice 7:31 20:40 13:09
128. 106. Dagmar Veithová 1971 Štěpánovice 7:03 20:13 13:10
129. 97. David Soukup 1982 Trhové Sviny 7:02 20:13 13:11
130. 200. Zdeňka Hrušková 1974 Trhové Sviny – Rejta 7:00 20:13 13:13
131. 64. Ladislav Hruška 1968 Trhové Sviny – Rejta 6:59 20:13 13:14
132. 223. Petr Pražák 1991 Č. Budějovice 7:03 20:18 13:15
133. 131. Jakub Kocina 1985 Trhové Sviny 6:53 20:08 13:15
134. 99. Jiří Stodolovský 1977 Trhové Sviny – Rejta 7:00 20:18 13:18
135. 110. Monika Klocová 1978 Trhové Sviny 5:54 19:17 13:23
136. 111. David Maňhal 1975 Ledenice 5:54 19:17 13:23
137. 187. Petr Klimeš 1980 Č. Budějovice 8:10 21:34 13:24
138. 117. Ondřej Vrhel 1990 Kašperské Hory 6:35 20:03 13:28
139. 118. Šárka Bočánková 1991 Líšeň 6:35 20:03 13:28
140. 89. Veronika Škarupová 1990 Smižany – Slovensko 6:35 20:03 13:28
141. 194. Ing. Pavel Bartoš 1979 Hradce 6:51 20:21 13:30
142. 195. Matěj Bartoš 2005 Hradce 6:51 20:21 13:30
143. 196. Eva Bartošová 2007 Hradce 6:51 20:21 13:30
144. 197. Tomáš Bartoš 1984 Č. Budějovice 6:51 20:21 13:30
145. 114. Jan Jodl 1987 Trhové Sviny 6:48 20:20 13:32
146. 219. David Masár 2004 Trhové Sviny 8:18 21:56 13:38
147. 205. Adam Jedlička 1994 Trhové Sviny 6:45 20:26 13:41
148. 202. Hedvika Valutová 1995 Trhové Sviny 6:45 20:26 13:41
149. 203. Miroslava Valutová 1993 Trhové Sviny 6:45 20:26 13:41
150. 204. Petra Vondrušová 1993 Trhové Sviny 6:45 20:26 13:41
151. 70. Michal Krauskopf 1986 Trhové Sviny 6:00 19:44 13:44
152. 226. Jiří Pečman 1980 Borovany 6:20 20:08 13:48
153. 191. Jana Horelicová 1972 Mohuřice 6:41 20:32 13:51
154. 192. Dita Horelicová 1997 Mohuřice 6:41 20:32 13:51
155. 143. Martina Skipalová 1998 Loučovice 8:17 22:12 13:55
156. 144. Jan Filipčík 1994 Loučovice 8:17 22:12 13:55
157. 238. Šárka Schwarzová 1997 Olešnice 7:30 21:28 13:58
158. 239. Jan Tomášek 1999 Olešnice 7:30 21:28 13:58
159. 233. Markéta Brůžová 1988 Litoměřice 8:19 22:23 14:04
160. 80. Patrik Kocum 1974 Č. Krumlov 8:19 22:23 14:04
161. 116. Jan Hůda 1968 Č. Budějovice 7:39 21:44 14:05
162. 217. Daniela Kroužilová 1970 Č. Budějovice 7:32 21:44 14:12
163. 6. Tomáš Bošek 1981 Borovnice 7:32 21:44 14:12
164. 12. Inka Smržová 1976 Nové Homole 7:32 21:44 14:12
165. 2. Michaela Šímová 1978 Č. Budějovice 7:32 21:44 14:12
166. 20. Lenka Neubergová 1967 Kaplice 7:32 21:44 14:12
167. 88. Denisa Cvachová 1993 Trhové Sviny 7:12 21:25 14:13
168. 86. Iveta Čadová 1993 Trhové Sviny – Rejta 7:11 21:25 14:14
169. 37. Jan Skořepa 1987 Č. Budějovice 6:08 20:23 14:15
170. 84. Jindřiška Frantesová 1980 Borovany – Vrcov 7:06 21:23 14:17
171. 34. Jaroslav Tomášek 1973 Č. Budějovice 6:04 20:23 14:19
172. 55. Vítek Borovka Nová Nová Ves u Č.B. 6:30 20:54 14:24
173. 75. Pavel Gráf 2003 Č. Budějovice 6:30 20:54 14:24
174. 255. Martin Štarman 1978 Vyšší Brod 7:10 21:35 14:25
175. 183. Jaroslava Bendáková 1988 Kaplice 7:10 21:35 14:25
176. 243. Michaela Kuchařová 2002 Trhové Sviny 8:35 23:01 14:26
177. 244. Libor Kuchař 1999 Trhové Sviny 8:35 23:01 14:26
178. 186. Josef Svoboda 1982 Borovany 6:40 21:08 14:28
179. 166. Stanislav Brůha 1983 Ledenice 6:39 21:15 14:36
180. 162. Ing. Jiří Němeček 1976 Ostrolovský Újezd 6:44 21:23 14:39
181. 163. Michaela Němečková 1978 Ostrolovský Újezd 6:44 21:23 14:39
182. 164. Jiří Němeček 2010 Ostrolovský Újezd 6:44 21:23 14:39
183. 165. Jaroslav Brener 1981 Borovany 6:45 21:25 14:40
184. 49. Otakar Zavřel 1983 Hluboká u Borovan 7:13 21:54 14:41
185. 240. Pavel Burian 1978 Hluboká u Borovan 7:07 21:54 14:47
186. 36. Karel Hanzlík 1985 Zliv 6:04 20:58 14:54
187. 79. Jiřina Mikšátková 1985 Borovany 6:28 21:22 14:54
188. 85. František Pozníček 1978 Stará Hlína – Třeboň 6:28 21:22 14:54
189. 38. Tomáš Skuhrovec 1989 Solenice 6:08 21:03 14:55
190. 42. Petr Dobrovolný 1988 Hostálkov 6:07 21:03 14:56
191. 214. Jan Pileček 1982 Borovany 6:20 21:18 14:58
192. 35. Josef Zimmel 1974 Č. Budějovice 6:04 21:02 14:58
193. 40. Roman Barták 1976 Dobrá Voda u Č.B. 6:04 21:03 14:59
194. 231. Jan Novotný 2005 Holašovice 6:40 21:58 15:18
195. 236. Marcel Cibulka 2004 Bukvice u Trh. Svinů 6:40 21:58 15:18
196. 232. Petr Hubač 2004 Trhové Sviny 6:33 21:58 15:25
197. 199. Tomáš Krebs 2002 Č. Budějovice 6:41 22:08 15:27
198. 69. Tomáš Krebs 1972 Č. Budějovice 6:40 22:08 15:28
199. 189. Václav Boubal 1966 Trhové Sviny 6:31 22:00 15:29
200. 190. Michaela Vokurková 1987 Kaplice 6:31 22:00 15:29
201. 247. Samuel Fořt 2004 Lišov 7:05 23:03 15:58
202. 248. Lukáš Vojč 2005 Lišov 7:05 23:03 15:58
203. 249. David Mráz 1979 Lišov 7:05 23:03 15:58
204. 22. Tereza Zahradníková 1980 Kaplice 7:11 23:16 16:05
205. 17. Kateřina Šedivá 1982 Smrhov 7:11 23:16 16:05
206. 10. Vendula Veselá 1982 Kaplice 7:10 23:16 16:06
207. 9. Tereza Stašáková 1991 Kaplice 7:10 23:16 16:06
208. 21. Lukáš Moronga 1981 Větřní 6:58 23:16 16:18
209. 72. Vladimír Havelka 1995 Hluboká u Borovan 7:09 0:05 16:56
210. 31. Petra Brejžková 1980 Hluboká u Borovan 7:08 0:05 16:57
211. 32. Ing. František  Majer 1983 Přechovice 7:08 0:05 16:57
212. 30. Veronika Pašková 1993 Lišov 7:07 0:05 16:58
213. 48. Ivana Hanzlíková 1965 Trhové Sviny DNF Todně cca 45 km
214. 222. Martina Jechová 1972 Trhové Sviny DNF Todně cca 45 km
215. 81. Jan Pouzar 1993 Nová Ves u Č.B. DNF Ločenice cca 40 km
216. 90. Anna Martanová 1991 Spůle u Čkyně DNF Ločenice cca 40 km
217. 91. Lucie Martanová 1993 Spůle u Čkyně DNF Ločenice cca 40 km
218. 92. Marie Pixová 1996 Prachatice DNF Ločenice cca 40 km
219. 93. Eliška Harantová 1992 Zdíkov DNF Ločenice cca 40 km
220. 188. Jana Klimešová 1981 Č. Budějovice DNF Ločenice cca 40 km
221. 193. Josef Vyšinka 2005 Trhové Sviny – Otěvěk DNF Ločenice cca 40 km
222. 258. Lucie Žáčková 1991 Ločenice DNF Ločenice cca 40 km
223. 3. Aneta Plášilová 1989 Č. Budějovice DNF Chlum cca 36 km
224. 87. Klára Krejčová 1992 Trhové Sviny – Rejta DNF Chlum cca 36 km
225. 147. Mirka Homolková 1980 Trhové Sviny DNF Pořešín cca 31 km
226. 167. Matěj Brůha 2012 Ledenice DNF Kaplice cca 25 km

2 odpovědi na “Výsledky 2021”

  1. Děkujeme pořadatelům za krásnou, ale náročnou trasu. Užili jsme si to a zase poznali nějaká nová místa, kam jsme se ještě nedostali.
    Ještě jednou děkujeme a přejeme i do budoucna hodně úspěchů a spokojených poutníků.
    Marta a Vláďa Sokolíkovi

    1. Děkujeme za pravidelnou účast, snad za rok naviděnou. Budeme se na vás opět těšit. 50 km už je náročné ale dá se to zvládnout. Časový limit je na pohodu na celý den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code