Máme již 12. ročník pochodu za sebou.

Moc rádi bychom vám všem poděkovali za hojnou účast i kázeň na startu, cíli při takovém množství startujících 621 celkem pochodujících nebo běžců. Také děkuji všem našim pomocníkům za pomoc i sponzorům které mají velikou zásluhu že jsme mohli pochod zase uspořádat.

Na Trasu 50 km vystartovalo 550 pochodujících,  nedošlo na cíl 30 tak to zvládlo 520 přijít na cíl do Buškova hamru.

Na trasu 100 km vystartoval 71 pochodujících nebo běžců, nedošlo na cíl 6 tak to zvládlo 65 borců.

Zítra tu budou výsledky Luboš to připravuje a během týdne snad i fotografie.

Snad se vám u nás líbilo a za rok zase naviděnou v Trhových Svinech  vše si ještě napíšeme.  Jdu si lehnout po dvou dnech nespaní mne to zmohlo více než vás naše trasa.

Všichni jste byli moc fajn.           Děkujeme Jirka.

 

4 odpovědi na “Máme již 12. ročník pochodu za sebou.”

  1. Za naší dvojici zasílám velké uznání a poděkování pořadatelům i sponzorům za zorganizování této akce. Jako obvykle se nám trasa moc líbila, opět jsme si užili i několik vychytávek, značení bylo perfektní, stejně jako občerstvovačky. Celkovou atmosféru doplnilo i krásné počasí a pohoda mezi účastníky.
    Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příští rok.
    Marta a Vláďa

  2. Opravdu veliké poděkování celému týmu organizátorů. Perfektně značená trasa, velkorysé občerstvovačky, krásný okruh. Spousta práce za procházkou pro stovky lidí. Děkujeme 🍀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code